Молитва

Молитва про духовне усиновлення ненародженої дитини

Пресвята Діво Богородице Маріє, івсі Ангели та Святі,

я, ………………………………,

ведений(а) прагненням допомогти у справі захисту дітей,

Детальніше...

 

Молебень до Страстей Господніх

Молебень до Страстей Господніх – це покутно-споглядальний молебень, який відправляється у час Великого Посту. Цей молебень є виключно польською народною традицією, але й Католицька Церква в Україні перейняла його і охоче використовує у молитовній практиці.

Детальніше...

 

Роратні Меси

Роратні Меси, або ж Рорати, згідно з традицією Римської Церкви, зазвичай відправляються в період Адвенту на світанку. Щоправда, з огляду на пастирські міркування – щоб у Літургії могла прийняти участь більша кількість вірних – останнім часом Рорати відправляють і ввечері. Звичай відправляти роратню Месу, тобто вотивну Месу про Пресвяту Діву Марію, у Адвенті походить ще зі старих часів, коли Благовіщення Господнє святкувалося за тиждень до Різдва, 18 грудня. Сама назва «Рорати» походить від співу на вхід, яким традиційно розпочинається ця Меса: « Rorate caeli desuper» – «Росу, небеса, злийте». На час цього співу вірні тримають у руках запалені свічки – символ Господа, Світла, яке надходить.

Детальніше...

 

Відпусти для тих, хто молиться Розарій

Насамперед хотілося би нагадати, що таке відпуст. Як вчить Катехизм Католицької Церкви, «відпуст – це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта. Відпусту досягає за певних умов християнин, відповідно наставлений, через посередництво Церкви, яка як служителька Відкуплення розділяє і дає його своєю владою зі скарбниці заслуг Христа і Святих».

Детальніше...

 
Більше статей...